AppGuard

AppGuard je aplikace, která poskytuje nejmodernější zabezpečení počítačů a serverů před škodlivými nástrahami nejen z internetu. Tuto aplikaci není třeba aktualizovat, neboť se sama přizpůsobuje okolnímu prostředí. Díky tomu jsou náklady na provoz této aplikace minimální.

Mezi klienty společnosti AppGuard patří široké spektrum státních a privátních organizací z  různých průmyslových odvětví, včetně finančnictví a zdravotnictví. Jednoznačně patří všude tam, kde by jakýkoliv výpadek nebo napadení informačních technologií mohlo znamenat fatální ztráty nebo poškození a zneužití důležitých informací. Tohoto řešení využívají i malé a střední podniky.

Aplikace AppGuard má nízké systémové nároky na výpočetní výkon i paměť zařízení, proto spolehlivě chrání i taková zařízení, jakými jsou například bankovní systémy, ATM (bankomaty) či robotická zařízení (průmyslová řešení) s operačními systémy Windows nebo Linux.

Jak AppGuard funguje?

AppGuard je novodobou reakcí na tradiční bezpečnostní technologie, jež mají své limity v rozpoznávání a včasném zablokování nových a neznámých zero-day útoků.

Díky své patentované technologii dynamického dědění politik, které chrání koncové body, servery a mobilní platformy, vyniká nad ostatními dostupnými produkty na světovém trhu a chrání koncové body operačního systému Windows a Linux před všemi vnějšími útoky a malwarem.

Základní principy

AppGuard blokuje spouštění škodlivých procesů, které nejsou v souladu s bezpečnostními zásadami, zatímco je aplikace používána a může dále fungovat.

AppGuard chrání paměť a zabraňuje všem škodlivým procesům cokoliv v ní číst nebo do ní zapisovat.

První bezpečnostní technologie na světě schopná operovat na úrovni jádra operačního systému.

Světově patentovaná technologie dědičnosti umožňuje aplikovat malé množství jednoduchých pravidel, které efektivně kontrolují přes 1 000 000 procesů probíhajících v operačním systému v reálném čase.

Klíčové vlastnosti a výhody

Ochrana v reálném čase

AppGuard zablokuje veškerý malware na úrovni jádra operačtního systému, ještě než se dále rozšíří a způsobí škody.

Jednoduché a rychlé nastavení a nasazení

Přes 95 % bezpečnostních standardů pro koncové body je již předem definováno v základu aplikace AppGuard, což činí samotnou implementaci rychlou a jednoduchou.

Nenáročnost

AppGuard je extrémně nenáročný, zabírá totiž méně než 1 MB na pevném disku a 10 MB v paměti. Zároveň nesnižuje výkon procesoru náročnými operacemi.

Stačí jen nastavit

AppGuard se automaticky přizpůsobí aktualizacím a úpravám softwaru, a to i těm neočekáváným, čímž eliminuje potřebu vlastní aktualizace z jednotek měsíců na celé roky a snižuje tímto náklady na svůj provoz.

Zero-day ochrana

Software AppGuard zabrání v den 0 spuštění úplně nových, neznámých škodlivých kódů (malwarů).

Více na www.Appguard.us

Naši vybraní zákazníci a partneři

Ověřeno uživateli – AppGuard chrání miliony koncových bodů. Mezi uživatele se řadí mimo jiné i vládní organizace,
federální agentury v USA či některé z největších světových korporací.

Informace ke stažení: appguard-absec.pdf